alpha-tact.com'dan almış olduğunuz ürünün tahrip etmeden ve ürünü kullanmadan teslim tarihinden itibaren yedi (7) günlük süre içinde teslim aldığınız şekli ile iade edebilirsiniz. İade sebebini içeren bir not ile bize iletmeniz halinde iade prosedürü işletilecektir. 

 

 

 

İade Adresi

Şirket

Alpha-Tact

Adres

CAFERAĞA MAH. MODA CAD. UŞAKLIGIL NO: 108 İÇ KAPI NO: 2 KADIKÖY/ İSTANBUL

 

 

Ürün Kargo Şirketine teslim edildikten sonra [email protected] adresine gönderi numarasını, iade ettiğiniz ürünü ve sipariş numaranızı paylaşmanız talep edilmektedir.

Orijinal ambalajı zarar görmüş, kullanılmış, tahrip edilmiş ve benzer şekildeki ürünlerin iadesi alpha-tact.com tarafından kabul edilmeyecektir. Bu nedenle ürün teslimi sırasında gerekli görüyorsanız kargo görevlisi önünde paketi açarak kontrol ediniz. Eğer bir sorun varsa (Eksik ürün, Hasarlı ürün gibi) lütfen kargo görevlisine durumu açık şekilde belirten tutanak tutturunuz. Aksi taktirde sipariş eksiksiz ve sorunsuz olarak teslim edilmiş sayılacak ve daha sonraki şikayetler dikkate alınmayacaktır.

Ürünün ebatı olmaması gibi durumlarda değişim talep edildiğinde, ürünün iadesi yukarıdaki kod ile Kargo Şirketi aracılığı ile iade edilmesi talep edilmektedir. Ürün alpha-tact.com'a ulaştıktan 5 iş günü içerisinde iade karta yansıtılacaktır.


alpha-tact.com, üründe ve ambalajında herhangi bir bozulma, kırılma, tahrip, yırtılma, kullanılma ve benzer durumları tespit ettiği hallerde ve ürünün müşteriye teslim edildiği andaki hali ile iade edilememesi halinde ürünü iade almayacak ve bedelini iade etmeyecektir. Bu tür hallerde ürünün alpha-tact.com'a gelişi ve geri dönüşü sırasındaki tüm kargo ücretleri müşteriye aittir.

Müşterinin ürün/ürünleri iade etmesi veya alışverişinden vazgeçmesi halinde, eğer iade edilen ürün/ürünler iade şartlarına uygunsa alpha-tact.com'a ulaştığı andan itibaren havale iadeleri havalenin yapıldığı hesaba 7 (Yedi) iş günü içerisinde kargo bedeli ürün/ürünlerin bedelinden düşülerek geri kalan iade bedeli kadar tutar müşteriye iade edilir. Kredi kartı iadeleri ise kartın ait olduğu banka hesabına 7 iş günü içinde yapılacaktır. Bankanız kredi kartı iadelerini aynı gün hesabınıza yansıtmayabilir. Bu durumda bankanızın kredi kartı servisini aramanız gereklidir.  Bu süre üzerinde alpha-tact.com'un herhangi bir etkisi yoktur ve tamamen bankanın tasarrufundadır.


Siparişinizle ilgili "İptal Edildi" uyarısı çıktıktan sonra tüm bedel kredi kartınıza veya havale yaptığınız bankanıza iyzico tarafından 5 iş günü içerisinde iade edilmektedir. Taksitli satışlarda yapılan iadeler bankanız tarafından kredi kartınıza her ay artı bakiye olarak yansıtılmaktadır.


SİPARİŞİNİZ HENÜZ KARGOYA TESLİM EDİLMEDİYSE; İADE VE İPTAL TALEBİNİZİ NEDEN BELİRTEREK İ[email protected] ADRESİNE MAİL ATARAK SİPARİŞİNİZİ İPTAL EDEBİLİRSİNİZ.
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR